Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
І Міжнародний освітній форум
І Міжнародний освітній форум

Поділитися новиною:

І Міжнародний освітній форум

2–3 березня 2017 року у Premier Palace Hotel Kharkiv (м. Харків) відбувся І Міжнародний освітній форум за участю провідних експертів у сфері освіти, який об’єднав освітян, науковців, замовників освітніх послуг різних країн з метою формування простору нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях реформи освітньої системи.

Куп’янський район на форумі представили  Олійник Андрій Іванович,  директор Гусинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Третяк Тамара Миколаївна, вчитель фізики та математики Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Учасники форуму відвідали різноманітні заходи: форуми реформ, інновацій, взяли участь у дискусійному, консультаційному майданчиках, панельних дискусіях, круглих столах, тренінгах, майстер-класах, мали можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці. Ознайомилися зі змінами в українському законодавстві щодо освітньої діяльності,  реформами освіти у Фінляндії, Естонії, франко-українськими освітніми програмами, отримали україно-польський сертифікат про підвищення професійного рівня.

  Серед міжнародних експертів та авторитетних спікерів форуму  були— Арі Покка (президент Міжнародної асоціації директорів шкіл ICP, директор школи, Фінляндія), Ене-Сільвія Сарв (експерт із розробки курикулумів та освітніх реформ у Східній Європі, Естонія), Сікстас Ріджевічус (фахівець із психології праці, лектор Каунаського університету, директор і засновник видавництва «Флінтас», Литва), представники фундації Central European Academy Studies and Certification (Польща) та Ізраїльського центру міжнародного співробітництва МАШАВ, а також аташе з питань освіти посольства Франції в Україні.

Андрій Іванович та Тамара Миколаївна отримали приємні враження від участі у Форумі, сповнені оптимізму та бажання поділитися актуальною інформацією з колегами району, втілювати в роботу  набутий досвід.

 

Завідувач ІМЦ Літвінова І.В.

 

 

  

Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум Альбом: І Міжнародний освітній форум
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10000 | Переглядів: 149Дата публікації: 15:21 14.03.2017
Версія для слабо- зорих