Пошук
Анонс подій
17.10.2017
день - І, етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів І, етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів Організатор:Відділ освіти Час проведення:17.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
день - Всеукрайнський детячий літературний конкурс «Не жартуй з вогнем!» Всеукрайнський детячий літературний конкурс «Не жартуй з вогнем!» Організатор:Відділ освіти Час проведення:17.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у обласному етапі конкурсу ораторського мистецтва Участь у обласному етапі конкурсу ораторського мистецтва Організатор:Відділ освіти Час проведення:17.10.2017 10:00 Місце проведення:На базі КВНЗ «ХАНО»
14:00 - Засідання атестаційної комісії ІІ рівня з питання атестації педпрацівників району у 2017/2018 н.р. Засідання атестаційної комісії ІІ рівня з питання атестації педпрацівників району у 2017/2018 н.р. Організатор:Відділ освіти Час проведення:17.10.2017 14:00 Місце проведення:Відділ освіти
18.10.2017
09:00 - Круглий стіл «Компетентністний підхід у національно-патріотичному вихованні дітей дошкільного віку в умовах дошкільного закладу» Круглий стіл «Компетентністний підхід у національно-патріотичному вихованні дітей дошкільного віку в умовах дошкільного закладу» Організатор:Відділ освіти Час проведення:18.10.2017 09:00 Місце проведення:На базі Кислівського ДНЗ (я-с) «Сонечко»
10:00 - Районні змагання з міні-футболу Районні змагання з міні-футболу Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:18.10.2017 10:00 Місце проведення:Стадіон с. Петропавлівка
19.10.2017
09:00 - Засідання Ради старшокласників. Засідання Ради старшокласників. Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.10.2017 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
10:30 - Нарада- семінар для заступників керівників ЗНЗ з ВР Нарада- семінар для заступників керівників ЗНЗ з ВР
1.Організація гурткової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району.
2.Оцінювання стану та результативності виховної роботи в школі
Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.10.2017 10:30 Місце проведення:Відділ освіти

Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Відділ освіти | Контакти
Контакти

Поштова адреса відділу освіти Куп'янської районної державної адміністрації:

   63701, Харківська область, м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 19  

Телефон: 

   (05742) 5-30-77

Електронна пошта:

  Приймальня
  Начальник
  Методичний кабінет
  Відділ кадрів
  Бухгалтерія

Сайт:

   http://www.vokrda.kuprda.gov.ua

 
Начальник відділу освіти
Жадановська Тетяна Валентинівна
5-30-77
Заступник начальника відділу освіти
Балабай Валентина Іванівна
5-50-76
ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
Завідувач методичного кабінету
Літвінова Ірина Вікторівна
5-30-17
Методист із загальної середньої освіти
Кургузова Світлана Дмитрівна
5-14-69
Методист  з кадрових питань
Роженцова Людмила Олексіївна
5-30-17
Методист з програмного обезпечення інформацією та обслуговування інформаційно-методичного центру
Вавіліна Тетяна Анатоліївна
5-50-76
Методист з дошкільної освіти
Давиденко Тамара Миколаївна
5-14-69
Методист із виховної та позашкільної роботи
Лозовська Ірина Миколаївна
5-14-69
Бібліотекар
Пурей Марина Олександрівна
5-30-17
Методист із початкової освіти та охорони дитинства
Якубинська Оксана Борисівна
5-14-69
Методист з психологічної служби
Пелих Оксана Миколаївна
5-10-57
Логопед
Зудова Людмила Вікторівна
5-10-57
Секретар-оператор комп’ютерного набору
Савченко Яна Сергіївна
5-30-77
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ
 
Головний бухгалтер
Комаровська Олена Вікторівна
5-30-40
Заступник головного бухгалтера
Друк Ірина Леонідівна
5-30-40
Старший економіст (провідний спеціаліст)
Алексєєва Наталя Валентинівна
2-21-44
Економіст (спеціаліст ІІ категорії)
Скорнецька Вікторія Анатоліївна
2-21-44
Старший бухгалтер із з/плати (спеціаліст І категорії)
Васильєва Наталя Валеріївна
5-18-21
Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)
Реуцька Валентина Михайлівна
5-18-21
Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)
Молодан Віра Олександрівна
5-12-23
Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)
Загоруйко Олена Володимирівна
5-18-21
Бухгалтер ( спеціаліст І категорії)
Білозерсьва Людмила Андріївна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
Ніношвіллі Валентина Іванівна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
Гурська Олена Миколаївна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
Дереневська Юлія Олександрівна
5-30-73
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
Чабанна Людмила Володимирівна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
Старікова Ольга Миколаїівна
5-12-23
ГРУПА ПО ГОСПОДАРСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ УСТАНОВ ОСВІТИ
 
Начальник
Ніколаєнко Ольга Іванівна
5-11-88
Економіст
Верченко Ірина Григорівна
2-21-44
Інженер з охорони праці
Кругова Світлана Юріївна
5-11-88
Інженер з розрахунків та режимів (тендер)
Буряківська Наталя Сергіївна
5-11-88
Інженер з розрахунків та режимів (тендер)
Земляна Ірина Юріївна
5-11-88
Інженер з програмного забезпечення
Раубе Олександр Ігорович
5-30-73
Інженер Енергетик
Бібік Віктор Вікторович
5-11-88
Архіваріус
Д'якова Ніна Григорівна 
5-11-88
Водій
Погрібняк Микола Миколайович
5-30-77
Водій
Пушкар Сергій Іванович
5-30-77
Сторож
Маляр Микола Іванович
5-30-77
Сторож
Ковальов Олександр Іванович
5-30-77
Сторож
Коротун Борис Миколайович
5-30-77
Кочегар
Кожин Віктор Федорович
5-30-06
Кочегар
Комаровський Микола Миколайович
5-30-06
Кочегар
Контуш Анатолій Парфірійович
5-30-06
Кочегар
Голубничий Володимир Петрович
5-30-06
Прибиральниця службових приміщень
Овчарова Зоя Володимирівна
5-11-88
БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
 
Директор
Ліненко Людмила Вікторівна
5-30-06
 
Дата публікації: 09:44 26.05.2015