Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Відділ освіти | Контакти
Контакти

Поштова адреса відділу освіти Куп'янської районної державної адміністрації:

   63701, Харківська область, м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 19  

Телефон: 

   (05742) 5-30-77

Електронна пошта:

  Приймальня
  Начальник
  Методичний кабінет
  Відділ кадрів
  Бухгалтерія

Сайт:

   http://www.vokrda.kuprda.gov.ua

 
Начальник відділу освіти
 
Жадановська Тетяна Валентинівна
5-30-77
Заступник начальника відділу освіти
   
5-50-76
ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
Завідувач методичного кабінету
 
Літвінова Ірина Вікторівна
5-30-17
Методист із загальної середньої освіти
 
Кургузова Світлана Дмитрівна
5-14-69
Методист  з кадрових питань
 
Роженцова Людмила Олексіївна
5-30-17
Методист з програмного обезпечення інформацією та обслуговування інформаційно-методичного центру
 
Вавіліна Тетяна Анатоліївна
5-50-76
Методист з дошкільної освіти
 
Давиденко Тамара Миколаївна
5-14-69
Методист із виховної та позашкільної роботи
 
Лозовська Ірина Миколаївна
5-14-69
Бібліотекар
 
Пурей Марина Олександрівна
5-30-17
Методист із початкової освіти та охорони дитинства
 
Якубинська Оксана Борисівна
5-14-69
Методист з психологічної служби
 
Пелих Оксана Миколаївна
5-10-57
Логопед
 
Зудова Людмила Вікторівна
5-10-57
Секретар-оператор комп’ютерного набору
 
Савченко Яна Сергіївна
5-30-77
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ
 
Головний бухгалтер
 
Комаровська Олена Вікторівна
5-30-40
Заступник головного бухгалтера
 
Друк Ірина Леонідівна
5-30-40
Старший економіст (провідний спеціаліст)
 
Алексєєва Наталя Валентинівна
2-21-44
Економіст (спеціаліст І категорії)
 
Скорнецька Вікторія Анатоліївна
2-21-44
Старший бухгалтер із з/плати (спеціаліст І категорії)
 
Васильєва Наталя Валеріївна
5-18-21
Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)
 
Реуцька Валентина Михайлівна
5-18-21
Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)
 
Молодан Віра Олександрівна
5-12-23
Бухгалтер із з/плати (спеціаліст ІІ категорії)
 
Загоруйко Олена Володимирівна
5-18-21
Бухгалтер ( спеціаліст І категорії)
 
Білозерсьва Людмила Андріївна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
 
Ніношвілі Валентина Іванівна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
 
Гурська Олена Миколаївна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст І категорії)
 
Дереневська Юлія Олександрівна
5-30-73
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
 
Чабанна Людмила Володимирівна
5-12-23
Бухгалтер ( спеціаліст ІІ категорії)
 
Старікова Ольга Миколаїівна
5-12-23
ГРУПА ПО ГОСПОДАРСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ УСТАНОВ ОСВІТИ
 
Начальник
 
Ніколаєнко Ольга Іванівна
5-11-88
Економіст
 
Верченко Ірина Григорівна
2-21-44
Інженер з охорони праці
 
Кругова Світлана Юріївна
5-11-88
Інженер з розрахунків та режимів (тендер)
 
Буряківська Наталя Сергіївна
5-11-88
Інженер з розрахунків та режимів (тендер)
 
Земляна Ірина Юріївна
5-11-88
Інженер з програмного забезпечення
 
Раубе Олександр Ігорович
5-30-73
Інженер Енергетик
 
Бібік Віктор Вікторович
5-11-88
Архіваріус
 
Д'якова Ніна Григорівна 
5-11-88
Водій
 
Погребняк Микола Миколайович
5-30-77
Водій
 
Пушкар Сергій Іванович
5-30-77
Сторож
 
Маляр Микола Іванович
5-30-77
Сторож
 
Ковальов Олександр Іванович
5-30-77
Сторож
 
Коротун Борис Миколайович
5-30-77
Кочегар
 
Кожин Віктор Федорович
5-30-06
Кочегар
 
Михайленко Олександр Анатолійович
5-30-06
Кочегар
 
Контуш Анатолій Парфірійович
5-30-06
Кочегар
 
Голубничий Володимир Петрович
5-30-06
Прибиральниця службових приміщень
 
Овчарова Зоя Володимирівна
5-11-88
БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
 
Директор
 
Ліненко Людмила Вікторівна
5-30-06
Методист     Мала Юлія Миколаївна   5-30-06

 

 

 

Переглядів: 577
Дата публікації: 09:44 26.05.2015
Версія для слабо- зорих