Пошук
Анонс подій
25.09.2017
26.09.2017
28.09.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Навч. заклади | Інформація про ЗНЗ | Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інформація

про Ягіднянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області

Рік заснування

1930

Директор школи

Загоруйко Антоніна Леонідівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має

 кваліфікаційну категорію «учитель І категорії». Заклад очолює з 2011 року.

Контингент учнів

У Ягіднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 63 учні, з них учнів 1-4 класів – 21 чол., 5-9 класів – 30 учнів, 

10-11 класів -  12 учнів.

Мова навчання

Українська

Профіль навчання

- універсальний

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує  15 педагогів, з них мають вищу освіту - 14,  Вищу кваліфікаційну категорію має 1 учитель, І кваліфікаційну категорію – 6., ІІ кваліфікаційну категорію – 4 чол., категорію „спеціаліст” –  4 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (21 учнів) забезпечено учнів початкових класів та 1 дитина пільгових категорій (діти з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 24 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження освітніх інновацій та виховання особистості в системі громадянської освіти.

У 2013/2014 н.р. у конкурсі «Учитель року» учителі участі не брали, 2 учителі взяли участь у виставці-ярмарку педагогічних технологій.

Гурткова робота

У школі працює 3 гуртка: «Умілі ручки», «Гурток дозвілля» та «Юні натуралісти».

Підвіз учнів та вчителів

До школи учні та вчителі підвозяться шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (6 ПК),  спортивний майданчик, спортивна кімната, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 8047 примірників художньої та навчальної літератури.

До 1 вересня матеріальна база школи значно покращилася: придбано нові меблі (парти та стільці) для 1 класу, столи та лави для шкільної їдальні, постелено лінолеум у 3 кабінетах та харчоблоці, придбано проектор, сканер+принтер, принтер, спортивний інвентар та тренажери для спортивної кімнати.

Досягнення вихованців 

Щорічно учні школи беруть  участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, де виборюють призові місця.

У 2013/2014 переможці шкільних олімпіад взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх визначених предметів . За результатами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад діти посіли такі місця: ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з фізики зайняла учениця 10  класу Пантилеєва Катерина,  ІІІ місце з правознавства  – Гладка Тамара (10 кл.), ІІІ місце  з правознавства Капуста Людмила  (9 кл); ІІІ місце Зоркіна Карина з історії (8  кл.), ІІІ з фізики  - Шип Юлія  (8  кл.), ІІІ місце з хімії _ Пономарьов Артем (7 клас). Всього  6 призових місць.

   

Забезпечено роботу гуртків, секцій ( «Декоративно - прикладне мистецтво» (Конкурс художнього оформлення ялинкових                прикрас :учасниця - учениця 8 класу Шип Юлія),  «Інформатик», секція з футболу)

     Проведено І та ІІ етап Всеукраїнських турнірів: турнір юних правознавців ( Силаєва О.А), турнір юних істориків (Силаєва        О.А), турнір юних журналістів (Загоруйко А.Л), турнір юних біологів (Пушкар С.П.)

Забезпечено участь дітей в інтерактивних конкурсах: «Русский медвежонок», «Лукоморье», «Соняшник», «Кришталева Сова», «Лелека» «Кенгуру», «Геліантус», «Колосок-осінній», «Гринвіч». Загальна кількість призових місць за результатами цих конкурсів: 18.  Конкурс «Срібний колосок»: Сбітнева Анна, Пономарьов Артем, Беспала Дар’я , учні 7 класу отримали «Срібний колосок»; Конкурс «Лелека»: учениця 8 класу Зоркіна Карина отримала «Бронзову лелеку»; Конкурс «Кенгуру»: учні 5 класу Тищенко Андрій та Подзірова Катерина отримали «Відмінний результат», Конкурс «Кришталева Сова»: учень 5 класу Тищенко Андрій отримав «Диплом І ступеню»,  учениця 9 класу Рибалченко Катерина- »Диплом І ступеню» , Загоруйко Тетяна , учениця 6 класу отримала «Диплом ІІ ступеню»;Конкурс «Гринвіч»: учні 3 класу отримали «Срібний сертифікат»: Хандожко Марія, Кушнирьов Вадим, Ляхова Юлія; Конкурс «Соняшник», учні отримали 2 «Дипломи І ступеню», 2 «Дипломи ІІ ступеню» та 2 «Дипломи ІІІ ступеню»

                                             Забезпечено участь дітей в  районних, обласних  конкурсах ораторського, художнього, вокального мистецтв, фестивалях: конкурс художнього оформлення ялинкових прикрас; виставка дитячих малюнків «Наша мрія – вода чиста, земля красива»; юних пожежних; конкурс «Учень року», номінація «Інтелектуал»; заході –виставі «Дід Мороз»; фестиваль:»Молодь обирає здоровий спосіб життя»; фестиваль ораторського мистецтва за темою: «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь, віки!»; конкурс «Напиши листа міліціонеру; конкурс юних інспекторів руху; вокальний конкурс: »Лине піснею українська душа, присвячена творчості Т.Г.Шевченка; всеукраїнський конкурс-есе:» Я- європеєць»

Забезпечено участь в учнівських конкурсах: шість учнів школи взяли участь у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Т.Шевченка та посіли наступні місця: Капуста В.(5 кл.) – ІV, Ляхова Ю. (6 кл.)- ІІ, Сбітнева А. (7 кл.) – ІV, Зоркіна К. (8 кл.) – ІХ, П’яниця Д. (9 кл.) –ІХ, Пантилеєва К. (10кл.) – VІ.

Забезпечено участь дітей в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика (Пантилеєв Артем, учень 4 класу)

2 учнів школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням, учениці 8  класу Шип  Юлія  та Руда Анастасія

                                             Забезпечено участь дітей в районних спортивних змаганнях: учениця 10 класу  Дмитрук Євгенія посіла І та два ІІІ місця з настільного тенісу, учень 9 класу Бондаренко В’ячеслав –ІІІ місце з настільного тенісу.

Протягом року здійсненні 2 екскурсії до м.Харкова: екопарк О.Фельдмана, дитяча південна залізниця, хлібзавод «Кулиничі», страусина ферма в Дергачах;  кондитерська фабрика «Лісова казка»; походи по місцям бойової та трудової слави: екскурсія до с. Кислівка в Музей бойової та трудової слави, пам’ятників невідомим солдатам С.Ягідне, с.Кислівка

Дата публікації: 16:08 23.02.2015