Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Обдаровані діти | Банк даних обдарованих та талоновитих дітей | Банк даних обдарованих та талановитих дітей ЗНЗ Куп’янського району (2014/2015 н.р.)
Банк даних обдарованих та талановитих дітей ЗНЗ Куп’янського району (2014/2015 н.р.)

№ з/п

ПІБ

Дата народження

Навчальний заклад

Клас

1.

Гончарова Катерина Юріївна

29.06.

1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

2

Глушко Діана Олександрівна

04.04.

2005

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

3

Щирий Роман Дмитрович

07.05.

1999

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

4

Росенко Катерина Сергіївна

30.09.

2000

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

5

Росенко Анастасія Сергіївна

21.07.

2003

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

6

Новіченко Олександр Ігорович

08.06.

1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

7

Кунєва Валерія Євгеніївна

06.09.

2003

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

8

Гапоніна Світлана Олександрівна

30.09.

1999

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

9

Шведун Дарина Русланівна

24.07.

1999

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

10

Шаповалова Олеся Василівна

22.07.

2000

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

11

Шкіль  Яна  Андріївна

07.12.

1998

 

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

12

Бойченюк Марія  Вікторівна

06.06.

1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

13

Кунєв Ілля Олександрович

15.07.

2003

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

14

Лященко Аріна

29.06.

2000

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

9

15

Зеленський Юрій

02.11.

1998

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

11

16

Куленок Анна

07.11.

2000

Грушівська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

9

17

Стефанова Марія

02.08.

2002

Грушівська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

7

18

Синенко Аліна

21.09.

1998

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

10

19

Марченко Юлія

03.07.

1998

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

11

20

Свічкар Костянтин

07.03.

2002

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

7

21

Козир Ілля

02.08.1999

Грушівська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

9

22

Соляник Єгор

23.03.

2000

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

9

23

Ковалець Денис

20.11.

2005

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

3

24

Іщук Максим

18.05.2006

Грушівська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

3

25

Сєднева Уляна

18.07.

2006

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

3

26

Задніпряна Альбіна

25.06.

2004

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

5

27

Рогальов Армен

02.04.

2003

Грушівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

6

28

Коваленко Дмитро Іванович

02.01.

1999

Гусинська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

10

29

Шевякова Алла Сергіївна

27.12.

1998

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10

30

Гаврашенко Віта Володимирівна

05.08.

1998

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11

31

Волкова Світлана Віталіївна

11.10.

1998

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11

32

Горбачов Олександр Миколайович

07.05.

2002

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

7

33

Лобанова Дарина Сергіївна

15.02.

2000

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9

34

Латонова Тетяна Євгеніївна

05.02.

2000

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9

35

Несмашна Яна Андріївна

01.11.

2000

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9

36

Жигай Віра Сергіївна

29.04.

2000

Гусинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9

37

Беспалий Ілля Євгенович

06.01.

2005

Кислівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

4

38

Оніщенко Софія Ігорівна

20.09.

2003

Кислівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

6

39

Кривда Іван Васильович

01.02.

2005

Кислівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

4

40

Чан Данило Тоанович

26.10.

2002

Кислівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

6

41

Шевчук Євгеній Олегович

16.01.

2003

Кислівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

42

Гелун Максим Юрійович

20.02.

1998

Кислівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11

43

Беспала Ольга Василівна

13.09.

1997

Кислівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

11

44

Бархович Анастасія Олександрівна

20.12.

2003

Кислівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

45

Кіптенко Анастасія Олександрівна

28.04.

2000

Кислівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9

46

Тимко Вероніка Юріївна

09.04.

2001

Кислівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

8

47

Книш

Анастасія Євгеніївна

27.12.

1999

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

48

Мартиненко

Дар’я

Павлівна

12.06.

2003

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

49

Трущ

Ангеліна Юріївна

06.01.

2003

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

50

Казарєзов

Ян Віталійович

21.12.

2004

 

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

51

Кальченко Ольга Олександрівна

02.12.

2003

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

52

Фоменко Аліна Анатоліївна

18.09.

1998

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

53

Прочкарук Дмитро Олекандрович

03.03.

1998

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

54

Забайрачна Валерія  Геннадіївна

24.02.

2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

55

Пономарьова Ярослава В’ячеславівна

06.05.

1999

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

56

Ткачова Катерина Олександрівна

16.10.

2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

57

Гресь Анастасія Олегівна

26.10. 2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

58

Фесенко Максим Ігорович

04.05.

1999

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

59

Птуха

Артем Русланович

 

16.03.

2006

Курилівський ліцей

3

60

Ситник

Кіріл Костянтино

вич

 

22.03.

2005

Курилівський ліцей

4

61

Пільгуй

Анастасія  Олегівна

26.12.

2004

Курилівський ліцей

4

62

Журавель Карина Юріївна

21.05.

2005

Курилівський ліцей

4

63

Гаманін

Ілля Сергійович

 

20.01.

2004

Курилівський ліцей

5

64

Давиденко

Денис Антонович

 

19.08.

2003

Курилівський ліцей

6

65

Кукса

Юлія Олександрівна

17.02.

2003

Курилівський ліцей

6

66

Конотопський

Владислав Євгенович

10.05.

2002

Курилівський ліцей

7

67

Ткачова  Єлізавета Володими

рівна

09.10.

2002

Курилівський ліцей

7

68

Макрушина Діана Валеріївна

18.10.

2000

Курилівський ліцей

8

69

Макарова Кароліна Вікторовна

14.11.

2000

Курилівський ліцей

8

70

Бонь

Вікторія Вікторівна

 

01.03.

2000

Курилівський ліцей

9

71

Вишняков

Максим Юрійович

15.06.

2000

Курилівський ліцей

9

72

Дзюбанов

Микита Романович

25.02.

2000

Курилівський ліцей

8

73

Євсюкова

Дар’я Євгеніївна

09.01.

2000

Курилівський ліцей

9

74

Євсюков

Олександр Євгенович

07.10.

1999

Курилівський ліцей

8

75

Глушко

 Валерія Володимирівна

20.06.

2000

Курилівський ліцей

8

76

Овчаренко

Едуарда Вікторівна

22.11.

1999

Курилівський ліцей

9

77

Дітняк

 Вікторія Валеріївна

24.03.

1999

Курилівський ліцей

9

78

Клінгер

 Ірина Віталіївна

11.05.

1998

Курилівський ліцей

9

79

Ковальов

Дмитро Юрійович

27.11.

1997

Курилівський ліцей

11

80

Кулебякін

Андрій  Андрійович

17.05.

1997

Курилівський ліцей

10

81

Калуцька

Кароліна Олександрівна

16.10.

1998

Курилівський ліцей

11

82

Шеремет Руслан Едуардович

26.10.97

Курилівський ліцей

11

83

Філенко Ірина Андріївна

28.03.

2006

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

84

Кузьменко Вікторія Юріївна

14.12.

2006

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

85

Чумак Крістіна Сергіївна

29.06.2005

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

86

Волощук Валерія Сергіївна

16.01.

2005

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

87

Пурей Анна Андріївна

09.04.

2005

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

88

Китнюх Інна Сергіївна

06.06.

2004

Лісностінківська

 ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

89

Арабаджи Анжеліка Миколаївна

03.05.

2001

Лісностінківська

 ЗОШ І-ІІІ

8

90

Лопанський Дмитро Дмитрович

26.04.

1998

Лісностінківська

 ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

91

Повх Марія Мирославівна

04.01.

2006

Моначинівський НВК

3

92

Кравцова Єлизавета Анатоліївна

11.09.

2006

Моначинівський НВК

3

93

Коротун Анастасія Юріївна

18.01.

2005

Моначинівський НВК

4

94

Коротун

 Марія Русланівна

30.03.

2005

Моначинівський НВК

4

95

Ткачова Яна Анатоліївна

11.10.

2005

Моначинівський НВК

4

96

Кіріченко Дар’я Іванівна

21.03.

2004

Моначинівський НВК

5

97

Ващенко Єгор Сергійович

18.05.

2004

Моначинівський НВК

5

98

Пізов Михайло Вікторович

23.08.

2002

Моначинівський НВК

7

99

Вінник Андрій Михайлович

13.12.

2001

Моначинівський НВК

7

100

Повх Михайло Михайлович

21.04.

2002

Моначинівський НВК

7

101

Петрієнко Ігор Сергійович

25.04.

2002

Моначинівський НВК

7

102

Петрієнко Марина Геннадіївна

23.09.

2001

Моначинівський НВК

8

103

Пізов Дмитро Євгенович

08.07.

2001

Моначинівський НВК

8

104

Кашенко  Дар’я Олександрівна

27.06.

2001

Моначинівський НВК

8

105

Ткачова Катерина Анатоліївна

04.02.

2001

Моначинівський НВК

8

106

Святцева Ганна Сергіївна

25.12.

1999

Нечволодівський НВК

10

107

Тарасова Дар’я

Василівна

21.08.

2002

Нечволодівський НВК

7

108

Алексеєнко Вікторія Віталіївна

05.04.

2000

Нечволодівський НВК

10

109

Маширов Микита

Олександро

вич

06.04.

2004

Нечволодівський НВК

5

110

Куртнізірова Вікторія

Діляверівна

01.11.

1997

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

111

Позднов Роман Олександро

вич

11.04.

1998

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

112

Дикань Олег

Вікторович

04.01.

1998

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

113

Пурій Богдана Юріївна

06.09.

2003

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

114

Калашник Олег

Ігорович

22.04.

2003

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

115

Самогнізд Максим Павлович

03.04.

1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

116

Москаленко Віталія Валеріївна

30.12.

1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

117

Загоруйко Вікторія Олександрівна

18.02.

2003

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст

6

118

Тарасенко Любов Вадимівна

06.01.

1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст

9

119

Тарасенко Марія Вадимівна

06.01.

1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст

9

120

Базака Альона Андріївна

08.11.

2002

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст

6

121

Чумак Альона

Леонідівна

25.09.

2003 р.

Піщанська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

6

122

Авдієнко Віталій

Геннадійович

08.05.

2002 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

7

123

Борисова Катерина

Вікторівна

12.03.

2002 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

7

124

Кривобокова Юлія

Олександрівна

15.06.

2001 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

8

125

Чумак Дмитро

Леонідович

19.05.

2000 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9

126

Палещенко Катерина

Володимирів

на

17.04. 1999 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10

127

Редя Надія

Юріївна

23.06.

1999 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10

128

Самойлова Маргарита Валеріївна

19.02.

1999 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10

129

Видря Назар

Геннадійович

22.11. 1998 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10

130

Самойлов Максим Геннадійович

22.02. 1998 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

10

131

Скрипник Олександра

Іванівна

24.05.

1998 р.

Піщанська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

10

132

Чашка Яна

Петрівна

13.11.

1997 р.

Піщанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

11

133

Бєлік Єлизавета Валеріївна

10.02.

2004

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

134

Зиль Віктор Володимиро

вич

22.04.

2005

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

135

Печеніжська Ганна Олександрівна

29.05.

2003

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

136

Сургай Дар`я Дмитрівна

05.05.

2002

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7

137

Чернега Євгенія Віталіївна

05.04.

2000

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

138

Черненко Владислав Олександро

вич

25.02.

2000

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

139

Бурлуцький Євген Анатолійович

18.08.

1999

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

140

Даннов Віктор Вікторович

27.04.

1999

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

141

Водолазська Поліна Юріївна

29.03.

1998

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

142

Загоруйко Дмитро Олегович

12.08.

1998

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

143

Корабейнікова Дар’я Віталіївна

05.06.

1998

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

144

Масляк Єлизавета Ігорівна

29.05.

1998

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

145

Саніна Наталя Олександрівна

04.07.

1998

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

146

Шаповалов Вячеслав Олександро

вич

17.06.

1998

Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

147

Мовчан Альона Володимирівна

28.05.

1998

Просянська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

11

148

Демідова Інна Сергіївна

16.12.

1998

Просянська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

11

149

Резніченко Вероніка Віталіївна

25.05.

1999

Просянська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

10

150

Яценко Іван Сергійович

20.06.

1999

Просянська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

10

151

Ситнікова Світлана Володимирів

на

12.11.

1998

Просянська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

10

152

Петрікова Ліна Леонідівна

25.04.

2002

Просянська ЗОШ

 І – ІІІ ступенів

7

153

Воробьова Ліза Русланівна

23.09.

2003

Просянська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

6

154

Кравчук  Ірина  Романівна

20.08.

1999

Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

155

Колєснік Віталій  Вікторович

27.04.

2000

Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

156

Руденко Вікторія Юріївна

14.10.

1998

Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

157

Тищенко Андрій Сергійович

04.02.

2003

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

158

Беспала Дар’я  Володимирів

на

29.04. 2001

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

159

Пономарьов Артем Сергійович

13.05.

2001

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

160

Сбітнева Анна Ігорівна

09.07.

2001

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

161

Зоркіна Карина В’ячеславівна

22.10. 1999

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

162

Шип Юлія Миколаївна

20.10.

2000

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

163

Гладка Тамара Ігорівна

28.02.

1998

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

164

Дмитрук Євгенія Олександрівна

23.03.

1998

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

165

Пантилеєва Катерина Володимирів

на

13.07.

1998

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

166

Щербан Ірина

Василівна

07.07.

2006

Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.

3

167

Загоруйко Вікторія

Євгенівна

27.08.

2002

Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.

7

168

Шевченко Владислава Ігорівна

14.08.

2001

Курилівська ЗОШ І-ІІст.

8

169

Ковальов Євген Олександро

вич

16.01.

2001

Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.

8

170

Барабаш Дмитро Сергійович

27.07.

2001

Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.

8

171

Демідас Анастасія

Віталіївна

24.04.

2000

Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.

9

172

Легецька Ірина Ігорівна

24.10.

2005

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

3

173

Доленко Іван Петрович

 

11.01.

2004

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5

 

 

174

Єрьоменко Тарас Григорович

05.10.

2003

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5

 

 

175

Семененко Владислав  Андрійович

19.01.

2004

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5

 

 

176

Слива Віталій Віталійович

 

09.12.

2000

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

8

 

177

Гонтар Анастасія Сергіївна

16.08.

2004

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5

 

 

178

Хлюпка

Валерія

Іванівна

04.04.

2000

Петропавлівський навчально-виховний комплекс

9

179

 

Скібчик Анастасія Вікторівна

03.08.

2000.

Петропавлівський навчально-виховний комплекс

 

9

180

Кучеренко Катерина Дмитрівна

03.05.

2000

Петропавлівський навчально-виховний комплекс

 

9

181

Пивоварова Валерія Олександрівна

18.12.

2004

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

5

182

Скрипник Владислава Геннадіївна

22.11.

2001

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

7

183

Ісаєнко Микита Максимович

08.04.

2005

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

3

184

Овчарова Анастасія Андріївна

09.08.

2006

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

3

185

Мизюн Тимофій Олександро

вич

23.03.

2004

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

5

186

Юдаєва Карина Сергіївна

17.03.2005

Петрівська ЗОШ

І-ІІ ступенів

4

187

Вітрібінчук

Джумбер

Кахаберович

09.02.2002

Петрівська ЗОШ

І-ІІ ступенів

6

188

Вітрібінчук

Заур

Кахаберович

12.01.2001

Петрівська ЗОШ

І-ІІ ступенів

6

189

Філонова Єлизавета Валентинівна

24.04.2003

Петрівська ЗОШ

 І-ІІ ступенів

6

190

Вітрібінчук

Ека

Кахаберівна

12.01.2001

Петрівська ЗОШ

 І-ІІ ступенів

7

191

Соліда Інна Володимирів

на

15.03.

2004

Смородьківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

5

192

Гожа Максим Миколайович

21.06.

2001

Смородьківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

8

193

Серенко Руслан Олексійович

06.12.

1999

Смородьківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9

 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/info/page/7940Дата публікації: 08:23 27.10.2014