Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Обдаровані діти | Банк даних обдарованих та талоновитих дітей | Банк даних обдарованих та талановитих дітей ЗНЗ Куп’янського району (2013/2014 н.р.)
Банк даних обдарованих та талановитих дітей ЗНЗ Куп’янського району (2013/2014 н.р.)

 

 

Банк даних обдарованих та талановитих дітей ЗНЗ Куп’янського району

(2013/2014 н.р.)

№ з/п

ПІБ

Дата народження

Навчальний заклад

1.

Гончарова Катерина Юріївна

29.06.1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2

Гапоніна Світлана Олександрівна

30.09.1999

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

Кірілова Катерина Валеріївна

25.12.1996

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

Глушко Діана Олександрівна

04.04.2005

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

Краснонос Аліна Сергіївна

21.11.1996

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

Рибалка Владислав Станіславович

16.04.2003

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7

Шкіль Олег Андрійович

05.07.2004

 

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

Ковальов Олександр Михайлович

07.12.2002

 

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

Новіченко Олександр Ігорович

08.06.98

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

Кунєва Валерія Євгеніївна

06.09.2003

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Шведун Дарина Русланівна

24.07. 1999

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

Шаповалова Олеся Василівна

22.07.2000

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

13

Паштепа  Микола  Миколайович

06.10. 1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14

Шкіль  Яна  Андріївна

07.12. 1998

 

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15

Бойченюк Марія  Вікторівна

06.06.1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

16

Тедеєва Діана Владиславівна

06.03.1998

Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17

Тарасова Дар’яВасилівна

21.08.2002

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

 

18

Зеленський Юрій Сергійович

02.11.1998

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

19

Лященко Аріна Олександрівна

29.06.2000

Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

 

20

Коваленко Дмитро Іванович

02.01.1999

Гусинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21

Шевякова Алла Сергіївна

27.12.1998

Гусинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22

Гаврашенко Віта Володимирівна

05.08.1998

Гусинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23

Бескоровайний Олександр Анатолійович

14.08.1998

Гусинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24

Беспалий Ілля Євгенович

06.01.2005

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25

Оніщенко Софія Ігорівна

20.09.2003

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26

Кривда Іван Васильович

01.02.2005

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27

Чан Данило Тоанович

26.10.2002

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

28

Шевчук Євгеній Олегович

16.01.2003

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

29

Гелун Максим Юрійович

20.02.1998

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

30

Шевцова Анна Сергіївна

14.09.2001

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

31

Бархович Анастасія Олександрівна

20.12.2003

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

32

Бархович Ксенія Олександрівна

02.11.2001

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

33

Книш

Анастасія Євгеніївна

27.12.1999

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

34

Побочна

Діана

Олексіївна

23.09.2000

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

35

Нагурна

Анастасія

Ігорівна

08.02.2000

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

36

Книш

Єлизавета Романівна

20.11.2000

Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

37

Кальченко Ольга Олександрівна

02.12.2003

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

38

Фоменко Аліна Анатоліївна

18.09.1998

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

39

Китнюх Олександр Олегович

09.09.1998

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

40

Прочкарук Дмитро Олекандрович

03.03.1998

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

41

Забайрачна Валерія  Геннадіївна

24.02.2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

42

Попова Оксана Дмитрівна

25.07.2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

43

Острижна Ірина Володимирівна

02.10.1996

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

44

Пономарьова Ярослава В’ячеславівна

06.05.1999

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

45

Ткачова Катерина Олександрівна

16.10.2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

46

Дворнік Віталій Ігорович

20.11.1999

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

47

Гойда Ірина Олександрівна

29.06. 2002

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

48

Ягоров Артем Олексійович

03.10.2000

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

49

Книш Назар Володимирович

06.01.1998

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

50

Фесенко Максим Ігорович

04.05.1999

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

51

Хатнянський  Олександр Олександрович

06.05.1999

Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

52

Птуха

Артем Русланович,

 

16.10.2000

Курилівський ліцей

53

Ситник

Кіріл Костянтинович,

 

20.11.1999

Курилівський ліцей

54

Пільгуй

Анастасія  Олегівна

29.06. 2002

Курилівський ліцей

55

Ружицький

Олександр Сергійович

03.10.2000

Курилівський ліцей

56

Гаманін

Ілля Сергійович

 

06.01.1998

Курилівський ліцей

57

Давиденко

Денис Антонович

 

04.05.1999

Курилівський ліцей

58

Загоруйко

Денис Юрійович

10.10.96

Курилівський ліцей

59

Кукса

Юлія Олександрівна

17.02.2003

Курилівський ліцей

60

Радченко

Данило Сергійович

16.01.2003

Курилівський ліцей

61

Конотопський

Владислав Євгенович

10.05.2002

Курилівський ліцей

62

Маркова

Юлія Віталіївна

16.07.2002

Курилівський ліцей

63

Ткачова

 Єлізавета Володимирівна

09.10.2002

Курилівський ліцей

64

Анцибора

Владислава Юріївна

23.12.2000

Курилівський ліцей

65

Бонь

Вікторія Вікторівна

 

01.03.2000

Курилівський ліцей

66

Вишняков

Максим Юрійович

15.06.2000

Курилівський ліцей

67

Дзюбанов

Микита Романович

25.02.2000

Курилівський ліцей

68

Євсюкова

Дар’я Євгеніївна

09.01.2000

Курилівський ліцей

69

Євсюков

Олександр Євгенович

07.10. 1999

Курилівський ліцей

70

Глушко

 Валерія Володимирівна

20.06.2000

Курилівський ліцей

71

Овчаренко

Едуарда Вікторівна

22.11. 1999

Курилівський ліцей

72

Дітняк

 Вікторія Валеріївна

24.03. 1999

Курилівський ліцей

73

Дубок

 Карина Олегівна

20.01. 1999

Курилівський ліцей

74

Клінгер

 Ірина Віталіївна

11.05. 1998

Курилівський ліцей

75

Ковальов

Дмитро Юрійович

27.11. 1997

Курилівський ліцей

76

Кулебякін

Андрій  Андрійович

17.05. 1997

Курилівський ліцей

77

Калуцька

Кароліна Олександрівна

16.10. 1998

Курилівський ліцей

78

Бурлуцька

Аліна Ігорівна

05.06. 1997

Курилівський ліцей

79

Григор’єва

 Карина Едуардівна

08.12. 1997

Курилівський ліцей

80

Доценко

Анастасія Андріївна

30.03.1997

Курилівський ліцей

81

Філенко Ірина Андріївна

28.03.2006

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

82

Кузьменко Вікторія Юріївна

14.12.2006

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

83

Чумак Крістіна Сергіївна

29.06.2005

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

84

Волощук Валерія Сергіївна

16.01.2005

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

85

Пурей Анна Андріївна

09.04.2005

Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

86

Китнюх Інна Сергіївна

06.06.2004

Лісностінківська

 ЗОШ І-ІІІ ступенів

87

Петрієнко Марина Геннадіївна

23.09.2001

Моначинівський НВК

88

Кашенко Дар’я Олександрівна

27.06.2001

Моначинівський НВК

89

Ткачова Катерина Анатоліївна

04.02.2001

Моначинівський НВК

90

Пізов Дмитро Євгенович

08.07.2001

Моначинівський  НВК

91

Віннік Андрій Михайлович

13.12.2001

Моначинівський НВК

92

Пізов Михайло Вікторович

23.08.2002

Моначинівський НВК

93

Повх Михайло Михайлович

21.04.2002

Моначинівський НВК

94

Петрієнко Ігор Сергійович

25.04.2002

Моначинівський                   НВК

95

Ващенко Єгор Сергійович

18.05.2004

Моначинівський НВК

96

Кіріченко Дар’я

Іванівна

21.03.2004

Моначинівський                   НВК

97

Ткачова Яна Анатоліївна

11.10.2005

Моначинівський НВК

98

Коротун Марія Русланівна

30.03.2005

Моначинівський НВК

99

Коротун Анастасія Юріївна

18.01.2005

Моначинівський НВК

100

Кравцова Єлизавета Анатоліївна

11.09.2006

Моначинівський                   НВК

101

Повх Марія Мирославівна

04.01.2006

Моначинівський                   НВК

102

Святцева Ганна Сергіївна

25.12.1999

Нечволодівський НВК

103

Чуприна Світлана Миколаївна

31.01.1997

Нечволодівський НВК

104

Маширов Микита Олександрович

06.04.2004

Нечволодівський НВК

105

Кіракосян Артур Володимирович

22.10.1999

Нечволодівський НВК

106

Кіракосян Артем Меружанович

13.02.2004

Нечволодівський НВК

107

Куртнізірова Вікторія

Діляверівна

01.11.1997

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

108

Позднов Роман Олександрович

11.04.1998

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

109

Дикань Олег

Вікторович

04.01.1998

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

110

Пурій Богдана Юріївна

06.09.2003

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

111

Калашник Олег

Ігорович

22.04.2003

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

112

Самогнізд Максим Павлович

03.04.1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

113

Москаленко Віталія Валеріївна

30.12.1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

114

Кашуба Світлана Вікторівна

03.01.2001

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

115

Остапенко Лілія Олександрівна

19.05.2001

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

116

Дикань Олег

Вікторович

04.01.1998

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

117

Куртнізіров

Артур Ільдарович

30.04.1998

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

118

Загоруйко Олексій Олександрович

29.07.1999

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

119

Панасенко Тетяна Юріївна

06.07.1997

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

120

Тарасенко Дмитро Володимирович

25.11.1997

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

121

Ситник Віталія Анатоліївна

23.11.1997

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

122

Чумак Альона

Леонідівна

25.09.2003

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

123

Борисова Катерина

Вікторівна

12.03.2002

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

124

Кривобокова Юлія

Олександрівна

15.06.2001

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

125

Тарасенко Любов

Вадимівна

06.01. 1999

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

126

Тарасенко Марія

Вадимівна

06.01. 1999

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

127

Чумак Дмитро

Леонідович

19.05.2000

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

128

Палещенко Катерина

Володимирівна

17.04. 1999

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

129

Редя Надія

Юріївна

23.06.1999

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

130

Самойлова Маргарита Валеріївна

19.02.1999

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

131

Видря Назар

Геннадійович

22.11. 1998

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

132

Самойлов Максим Геннадійович

22.02. 1998

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

133

Скрипник Олександра

Іванівна

24.05.1998

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

134

Чашка Яна

Петрівна

13.11.1997

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

135

Мартинова Яна

Віталіївна

24.05.1997

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

136

Тарасенко Олексій

Вадимович

20.03. 1997

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

137

Чумак Едуард

Леонідович

14.03.1997

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

138

Бузов Владислав

Валерійович

19.12.1995

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

139

Пономарьова Анастасія Сергіївна

20.06.1997

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

140

Загоруйко Дмитро

Олегович

12.08.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

141

Корабейнікова Дар`я Віталіївна

05.06.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

142

Масляк Єлизавета Ігорівна

29.05.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

143

Саніна Наталя Олександрівна

04.07.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

144

Водолазська Поліна Юріївна

29.03.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

145

Павлюк Катерина Володимирівна

30.12.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

146

Шаповалов Вячеслав Олександрович

17.06.1998

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

147

Євсюков Михайло Ігорович

06.04.1999

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

148

Чернега Євгенія Віталіївна

05.04.2000

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

149

Черненко Владислав Олександрович

25.02.2000

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

150

Котенко Анна Олегівна

06.07.2001

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

151

Зиль Віктор Володимирович

22.04.2002

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

152

Леонас Дар`я Миколаївна

29.11.2003

 

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

153

Манько Микола Олексійович

30.10.2003

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

154

Бєлік Єлизавета Валеріївна

10.02.2004

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

155

Загоруйко Вікторія Олександрівна

12.10.2004

Подолянська ЗОШ І – ІІІ ст.

156

Петрікова Ліна Леонідівна

25.04.2002

Просянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

157

Мовчан Альона Володимирівна

28.05.1998

Просянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

158

Демідова Інна Сергіївна

16.12.1998

Просянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

159

Мандрик Катерина Сергіївна

16.01.1997

Просянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

160

Яценко Іван Сергійович

20.06.1999

Просянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

161

Капустіна Лілія Миколаївна

01.12.1996

Сеньківська ЗОШ І –ІІІ ступенів

162

Руденко Юрій Юрійович

14.10.1998

Сеньківська ЗОШ І –ІІІ ступенів

163

Сбітнева Анна

Ігорівна

09.07.2001

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

164

Шип Юлія

Миколаївна

20.10. 2000

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

165

Рибалченко Катерина Сергіївна

13.01.1999

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

166

Лозова Анна Сергіївна

29.03.2000

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

167

Руда Анастасія Володимирівна

04.11.2000

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

168

Зоркіна Карина Вячеславівна

22.10.1999

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

169

Гладка Тамара Ігорівна

28.02.1998

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

170

Пантилеєва Катерина Володимирівна

13.07. 1998

Ягіднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

171

Книш Микола

Миколайович

30.12.1998

Курилівська ЗОШ І-ІІ ступенів

172

Хлібкова Катерина

Іванівна

20.06.1999

Курилівська ЗОШ І-ІІ ступенів

173

Шевченко Владислава

Ігорівна

14.08.2001

Курилівська ЗОШІ-ІІ ступенів

174

Щербан Ірина Василівна

07.07.2006

Курилівська ЗОШ І-ІІ ступенів

175

Загоруйко Вікторія Євгенівна

27.08.2002

Курилівська ЗОШ І-ІІ ступенів

176

Ковальов Євген Олександрович

16.01. 2001

Курилівська ЗОШ І-ІІ ступенів

177

Доленко Іван Петрович

 

11.01.2004

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

178

Єрьоменко Тарас Григорович

 

05.10.2003

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

179

Семененко Владислав  Андрійович

 

19.01.2004

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

180

Слива Віталій Віталійович

 

09.12.2000

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

181

Серпокрил Юлія Валеріївна

 

28.03.1999

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

182

Гонтар Анастасія Сергіївна

16.08.2004

Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

183

Юдаєва

Карина

Сергіївна

17.03.2005

Петрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

184

Філонова

Єлизавета

Валентинівна

24.04.2003

Петрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

185

Вітрібінчук

Ека

Кахаберівна

12.01.2001

Петрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

186

Зігуля

Вікторія

Василівна

08.07.2001

Петрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

187

Вітрібінчук

Заур

Кахаберович

12.01.2001

Петрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

188

Мислюк Максим Олегович

11.10.1998.

Петропавлівський НВК

189

 

Лифар Анна Володимирівна

15.09.1999.

Петропавлівський НВК

190

Чернушенко Олена Володимирівна

31.05.1999

Смородьківська ЗОШ І-ІІ ступенів

191

Серенко Руслан Олексійович

06.12.1999

Смородьківська ЗОШ І-ІІ ступенів

192

Гожа Максим Миколайович

21.06.2001

Смородьківська ЗОШ І-ІІ ступенів

193

Пивоварова

Валерія Олександрівна

18.12.2004

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

194

Скрипник Владислава Геннадіївна

22.11.2001

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

195

Домославський В’ячеслав Михайлович

14.11.2005

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

196

Ісаєнко

Микита Максимович

08.04.2005

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

197

Русакова

Каріна Олександрівна

24.12.2006

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

198

Овчарова

Анастасія

Андріївна

09.08.2006

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

199

Боброва

Марина

Сергіївна

21.03.2006

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

200

Мизюн

Тимофій Олександрович

23.03.2004

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

201

Старченко

Денис

Олегович

28.04.1999

Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/info/page/5176Дата публікації: 10:40 30.10.2013